facebook

Imprezy florystycznePowrót do listy

Imprezy florystyczne

Targi z pasją!

Bramy raju dla florystów, właścicieli i menadżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni i galerii homingowych otworzą się w dniach 25-27 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Profesjonaliści, hobbyści i pasjonaci spotkają się podczas kolejnej edycji Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special DAYS.

Targi z pasją!
 
Formuła targów Special DAYS łączy dwa dni spotkań biznesowych dla przedsiębiorców  z branży florystycznej i dekoracyjnej z jednym dniem dla szerokiej publiczności. Na ekspozycji zwiedzający będą mogli zapoznać się z ciekawą ofertą artykułów bożonarodzeniowych, dekoracji sezonowych, ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych. Będzie to doskonała okazja do znalezienia partnera biznesowego  i poznania najnowszych trendów rynkowych.
 
Dla profesjonalistów
Special DAYS to prawdziwe konkursowe emocje, których dostarczą floryści walczący o tytuł Mistrza Florystycznego Polski w ramach IX Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych oraz biorący udział w Konkursie dla kwiaciarń (organizator Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie). Prawdziwej inspiracji dostarczą pokazy florystyczne o różnorodnej tematyce: bukiet panny młodej, wiosenne oraz wielkanocne kompozycje kwiatowe, dekoracja stołu i wiele innych. Lutowe targi to także spora dawka fachowej wiedzy na temat prowadzenia własnego biznesu, walki 
o klienta i zwiększenia sprzedaży, której dostarczą paneliści współpracujący z portalem Forumkwiatowe.pl oraz dr Marek Borowiński, specjalista z zakresu Visual Merchandisingu.
 
Dla hobbystów
Atrakcją dla szerokiej publiczności będzie niewątpliwie pokaz Floral Academy z udziałem Piotra Sekundy i Zygmunta Sieradzana, którzy zachwycą niebanalną formą i niepodważalnym stylem. O tym, że kwiaty potrafią wyczarować niesamowitą atmosferę, a tworzenie nietuzinkowych kompozycji może być również formą zabawy przekonają podczas Bitwy Florystycznej floryści sympatyzujący z firmą Euroflorist. Pakowanie prezentów to sztuka i ogromna przyjemność. Jak to zrobić opowiedzą specjaliści z firm Plastiflora i Florima.
 
Special DAYS zlokalizowane będą w pawilonach 5 i 5A. W tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Zwiedzający 
w ramach jednego biletu wstępu mogą uczestniczyć w obu wydarzeniach.
 
Więcej informacji oraz szczegóły programu znajdują się na stronie www.specialdays.mtp.pl
16-02-2016

CZYTAJ TAKŻEZobacz więcej artykułów z tej kategorii

 • Imprezy florystyczne
  KRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA plenerowa wystawa Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
  2015-10-21

  KRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA plenerowa wystawa Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

  Wilanowski ogród króla Jana III ponownie rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł! Już w sobotę 24 października otwieramy najjaśniejsze i najcieplejsze miejsce w Warszawie.
  Więcej
 • Imprezy florystyczne
  FLORYSTYKA NA WYSTAWIE 23. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie
  2015-08-24

  FLORYSTYKA NA WYSTAWIE 23. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie

  3-5 września 2015, EXPO WARSZAWA XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
  Więcej