Nasze Kwiaciarnie:Studio Florystyczne Magdaleny Wasyl

Artykuły z branży

Moderatorzy: skimmia, fiorino, czikola, parviflora

Nasze Kwiaciarnie:Studio Florystyczne Magdaleny Wasyl

Postprzez munky w 01 Mar 2011 11:09

Witam wszystkich serdecznie tym artykułem zaczynam cykl poświęcony NASZYM kwiaciarniom i pracowniom florystycznym.

Niedaleko Poznania przy głównej trasie na Szamotuły w miejscowości Chyby przy ul. Szamotulskiej 14 od 4 lat znajduje się Studio Florystyczne Magdaleny Wasyl-Chrzanowskiej gdzie niedawno miałam okazję gościć. Właścicielka wiedząc jak ważną rzeczą jest odpowiednia reklama zadbała o to aby umieścić przy głównej trasie banery reklamowe z logo kwiaciarni. Studio posiada również swoją stronę internetową http://www.studioflorystyczne.com

Image

Image

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu ....

Tekst Sylwia Ludwiczak – skimmia-
Zdjęcia Sylwia Ludwiczak
oraz arch. prywatne Magdaleny Wasyl-Chrzanowskiej
munky

Dołączenie: 28 Sie 2005 10:50

Re: Nasze Kwiaciarnie:Studio Florystyczne Magdaleny Wasyl

Postprzez Jessi w 04 Mar 2011 21:36

Magdawny :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Awatar użytkownika
Jessi
Green Room
Green Room

Dołączenie: 20 Paź 2009 21:03
Miejscowość: śląskie

Postprzez AgnieszkaZ w 29 Mar 2011 21:15

ja właśnie dopiero teraz skojarzyłam nazwisko, Pani Magda robiła oprawę florystyczną mojego ślubu! byłam w 100% zadowolona - zrobiła mój bukiet ślubny, bukieciki dla druhen, butonierki, wystrój domu, samochodu i kościoła - wszystko poza salą. Specjalnie dla mnie sprowadzała bordowe tulipany z Holandii, bo u nas w połowie kwietnia takich jeszcze nie było. Wszystko było przepiękne, i dopracowane w każdym detalu. Myślę, że Pani Magda mnie dobrze pamięta, bo na naszym pierwszym spotkaniu, na pytanie czy mam już chociaż jakiś ogólny pomysł na kwiaty na ślubie, wyciągnęłam z torebki "esej" na 6 kancelaryjnych, z dokładnymi opisami co chcę a czego nie, zdjęciami itp. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
AgnieszkaZ

Dołączenie: 25 Lut 2011 20:40
Miejscowość: Warszawa

Powróć do Artykuły

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości