Moje szalone zaręczyny :-)

Moderatorzy: skimmia, fiorino, czikola, parviflora

Re: Moje szalone zaręczyny :-)

Postprzez jolka w 08 Sty 2010 19:38

hihi.. tak myślę, ze chyba nie należy planować..
hihi.. sytuacje zawsze nas zaskakują :wink:
oczywiście pozytywnie :mrgreen:
Marzenko to kiedy ślub? :wink:
pozdrawiam,
Jola

www.lilium.łosice.eu
Awatar użytkownika
jolka
Green Room
Green Room

Dołączenie: 22 Mar 2006 10:45
Miejscowość: mazowieckie

Re: Re: Moje szalone zaręczyny :-)

Postprzez Marzena1985 w 08 Sty 2010 20:39

Jolu nie należy ja tego związku nie planowałam wcale :lol: Znaliśmy się z widzenia (kiedyś przedstawił nam sobie nasz znajomy mój luby miał wtedy dziewczynę)jednak nie zwracałam na niego nigdy uwagi nie był kompletnie w moim typie (zawsze lubiałam typ niegrzecznego chłopca ,a on to taka ciepła domowa klucha)Umówiliśmy się przypadkowo przez portal randki.o2.pl .Przeglądałam sobie facetów z mojego miasta i znalazłam jego profil.Napisałam "prędzej bym się ciebie spodziewała u Oskara niż tutaj" on szybciutko odpisał "Twój profil jakoś wydawał mi się znajomy ,ale to jest portal randkowy więc nie ma bata jesteśmy umówieni na randkę" ...no to klops strasznie nie chciałam iść na tą randkę...ale po kilku rozmowach na gg dałam się wyciągnąć.Od razu złapał mnie za rękę i zaprowadził na ruiny zamku Książ.Tam zrobił coś co mnie kompletnie zaskoczyło mianowicie wyciągnął sos szarlotkowy do lodów wziął łyczka,podał mi ja też wzięłam łyczka i w tym momencie mnie pocałował ...no i wpadłam jak śliwka w kompot :mrgreen: 2 dni później wyznał mi że od dawna mu się bardzo podobałam i szepnął do ucha "kocham cię" ja z kolei dobry miesiąc nie byłam w stanie mu powiedzieć tego samego ,ale w końcu przełamałam się.To było 4,5 roku temu od tamtej pory stanowimy zgrany duet a znajomi do tej pory się nabijają że dałam się poderwać na sos do lodów :lol: .Ślub na razie sobie czeka obydwoje próbujemy najpierw mieć jakąś stabilność materialną,ja chcę otworzyć kwiaciarnię ,a on (spawacz od trzech lat) chce sobie zrobić papiery na kontrolera jakości spoin kilkoma metodami (ponoć taki specjalista bardzo ładnie zarabia ) jak już będziemy pewnie stali na nogach to zrobimy huczne weselicho :)
...::: Skoro wiara czyni cuda to ja wierzę, że się uda! :::...
Awatar użytkownika
Marzena1985

Dołączenie: 30 Gru 2009 12:50
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez jolka w 09 Sty 2010 08:50

ach jak to się pięknie czytało!! ach.. :D
jak w filmie... ach...
byłam kiedyś w zamku Książ..
piękne widoki! :D
rozmyśliłam się....
pozdrawiam,
Jola

www.lilium.łosice.eu
Awatar użytkownika
jolka
Green Room
Green Room

Postprzez Marzena1985 w 09 Sty 2010 10:26

Oj tak :) Książ jest piękny zarówno stary jak i nowy.Uwielbiam chodzić w okolice stadniny koni wiosną i obserwować na pastwiskach stada klaczy ze źrebiętami ah...mogę tam sterczeć godzinami :mrgreen: obok jest jeszcze stawik i taki a'la wąwóz.Czasami można wpaść na sarnę,dziczka,muflona trzeba mieć tylko ciut szczęścia :wink:
...::: Skoro wiara czyni cuda to ja wierzę, że się uda! :::...
Awatar użytkownika
Marzena1985

Dołączenie: 30 Gru 2009 12:50
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez jolka w 09 Sty 2010 11:39

ach lubię takie miejsca..
maja to coś w sobie co mnie odpręża :D
pozdrawiam,
Jola

www.lilium.łosice.eu
Awatar użytkownika
jolka
Green Room
Green Room

Postprzez Movens w 20 Maj 2010 17:07

Chyba związku tak samo jak zaręczyn-nie powinno sie planowac. Takie spontaniczne wyznania pod wpływem impulsu są najbardziej szczere.
http://www.Movens.pl
Odżywka do gleby TerraCottem oraz wieże kwiatowe Garsy.
Awatar użytkownika
Movens

Dołączenie: 19 Maj 2010 10:07

Postprzez olenka01 w 01 Sie 2014 07:58

Może odświeżymy nieco wątek, jakie są zaręczynowe trendy obecnie? ;)
olenka01

Dołączenie: 01 Sie 2014 07:09

Postprzez kwiatek07 w 11 Cze 2015 11:59

Sam ma zamiar w tym roku się oświadczyć, twoja historia była dla mnie inspiracją :)
wedding planner gdańsk oferta
kwiatek07

Dołączenie: 11 Cze 2015 11:54

Postprzez Asiasob w 10 Lis 2015 19:30

moje zaręczyny miały miejsce zagranicą, mieszkaliśmy i pracowaliśmy w Anglii i pewnego dnia chłopak powiedział ze jedziemy na wycieczkę, jak się potem okazało kupił bilety do Francji :D i oświadczył mi się na wieży Eiffela:D no byłam w super szoku:D

niezapomniana chwila
Asiasob

Dołączenie: 04 Lis 2015 15:36
Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Powróć do Zaręczyny i Inspiracje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości