Obecny czas: 25 Wrz 2017 03:35

Nowości Nowości dla Zaręczyny i Inspiracje

Mapa strony Zaręczyny i Inspiracje » Forum : Zaręczyny i Inspiracje

Rock'owy ślub

Jak w temacie potrzebuję inspiracji na wrześniowy ślub w kolorze biało - czarnym.Bukiet już teoretycznie dobrałam, ale może Wy mi jeszcze coś podpowiecie.
To jest para w której Pan Młody gra w zespole, noszą "glany", czarne rzeczy, tatuaże itp. :rockon:
Baaaaaardzo proszę o pomoc :oops: :wink:
Czytaj więcej : Rock'owy ślub | Wyświetleń : 25267 | Odpowiedzi : 26

kryształowy glamur

Czasem jak nie potrzebne to wchodzi wszedzie w oko a jak potrzeba to kurka wodna diabeł ogonem nakrył.
do rzeczy...

Szukam wszelkiego rodzaju zdjec kompozycji, dekoracji itp z zastosowaniem kryształów w każdej postaci.
Wymysliłam dziewczynie taki glamur styl ale zeby ją do niego przekonać musze pokazac jakieś dobre foto bo wiecie żenie każdy moze sobie efekt wyobrazic po opisie.

Kiedys widziałam gdzieś kompozycje w kielichu martini na którym zawieszono kryształówy wisior, może ktoś ma to ...
Czytaj więcej : kryształowy glamur | Wyświetleń : 2725 | Odpowiedzi : 7

Tort weselny z kwiatową dekoracją

Przeglądałam różne tematy na forum i nie zauważyłam nic na temat tortów weselnych z dekoracją z żywych kwiatów.
Sama pracuję w cukierni i wiem, że są one ostatnio bardzo popularne wśród młodych par.
Nasza firma wykonuje je bardzo często również z dodatkiem różnych wstążeczek.
Poniżej zdjęcie jednego z takich tortów jaki wykonywaliśmy dla młodej pary :loveit:
Czytaj więcej : Tort weselny z kwiatową dekoracją | Wyświetleń : 6835 | Odpowiedzi : 17

Upominki dla gości weselnych

Co sądzicie o drobnych upominkach dla gości weselnych?
W ubiegłym roku przed naszym ślubem postanowiliśmy przygotować upominki dla naszych gości weselnych w podziękowaniu za przybycie i upamiętnienie naszej uroczystości.
Chcieliśmy, żeby było to coś oryginalnego, efekt jak na zdjęciach :partydance:
Czytaj więcej : Upominki dla gości weselnych | Wyświetleń : 4819 | Odpowiedzi : 15

ślub w stylu royal

Już za chwileczkę już za momencik bon 29 kwietnia najgłośniejszy ślub królewski ostatnich lat Williama i Kate :mrgreen: Ciekawa byłam kto robi oprawe florystyczną... mój angielski jest powiedzmy delikatnie intuicyjny :takaemotka: ale jak wiadomo starsze panie mają dosyć wyczulone zmysły :naughty: i prosze bardzo.
"Koszt kwiatów w opactwie Westmisterskim i ...
Czytaj więcej : ślub w stylu royal | Wyświetleń : 6123 | Odpowiedzi : 15

ślubne teledyski

Dzięki linkowi Czikoli trafiłam na teledysk Pauli i Mikołaja :D http://www.vimeo.com/17414994
... taki przedślubny.
Oczywiście wzruszyłam się jak głupia i patrzę co tam jeszcze ciekawego ... teraz siedzę sobie i z dużą paczka chusteczek i pochlipuje (straszna płaczka ze mnie) przy cudnych teledyskach ślubnych tej firmy - extra wynalazek :mrgreen: ...
Czytaj więcej : ślubne teledyski | Wyświetleń : 3782 | Odpowiedzi : 11

ślubne płoty i okolice

Na ten temat chyba jeszcze nie było :mrgreen:
Czy balony to jedyny sposób na dekorację tzw obejścia w domu panny młodej a czasem tez pana młodego? Mam nadzieje ze nie i szukam od kilku godzin inspiracji... wynik marny :| Gotowe plansze z napisem i balony to przecież trochę takie w stylu lat 70 - tych ...
Czytaj więcej : ślubne płoty i okolice | Wyświetleń : 3946 | Odpowiedzi : 10

Nietypowe zdjecia slubne

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Z swoja droga to dziwie sie, ze niektore takie zdjecia pozwalaja robic :mrgreen:
Czytaj więcej : Nietypowe zdjecia slubne | Wyświetleń : 26766 | Odpowiedzi : 66

Bukiety ślubne - strony z pomysłami

Witam. Znalazłam link do fantastycznej strony, na której znajduje się mnóstwo bukietów ślubnych i odnośników do innych stron z bukietami. Bardzo polecam: http://www.yourweddingcompany.com/index ... /planId/2/
Może ktoś znajdzie tam swoje inspiracje... Pozdrawiam
Czytaj więcej : Bukiety ślubne - strony z pomysłami | Wyświetleń : 13140 | Odpowiedzi : 33

Na topie

Moda ślubna wędruje szlakiem mody "ogólnej"!i tak jak to w modzie,jest moda użytkowa i pokazowa!jednak pomysły zaczerpnięte z jednej i drugiej wdrażane są do mody ślubnej!kreatorzy zapowiadali odejscie "przepychu" w dekoracji,ale klient lubi dodatki,więc moda ich szybko nie wytrąci z obiegu! :)
Czytaj więcej : Na topie | Wyświetleń : 2489 | Odpowiedzi : 1

Zaloguj  •  Rejestracja

Statystyki

Wszystkich postów: 132917 • Wszystkich tematów: 6621 • Wszystkich użytkowników: 9889