facebook

Kursy warsztatyPowrót do listy

Kursy warsztaty

Florystyka Białystok

2019.10.24

Florystyka  Białystok  - www.akademiaflorystyki.pl

 

Kurs Florystyki w Białymstoku organizowany jest  w następujących terminach:

 

- 09.11.2019 – 24.11.2019 – kurs florystyki podstawowy

 

Więcej terminów znajdziesz na: https://www.akademiaflorystyki.pl/bialystok/

 

Kurs florystyki podstawowy – I stopień kształcenia

Kurs florystyki podstawowy jest to przygotowanie do pracy w kwiaciarniach, firmach dekoratorskich i pracowniach ślubnych. Na kursie podstawowym florystyki uczestnicy zdobywają umiejętności robienia wiązanek okolicznościowych, wiązanek ślubnych, wieńców pogrzebowych oraz innych dekoracji. Kurs to przede wszystkim zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy pracują na żywych kwiatach. Cena szkolenia obejmuje 60 godz. dydaktycznych w tym 50 godz. praktyki oraz wszelkie niezbędne materiały do części praktycznej zajęć.

Zajęcia odbywają się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym (sobota i niedziela). Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem żywych kwiatów.

 

Cena 890 zł (brutto) – tylko do końca 2019 roku

 

Kurs florystyki zaawansowany – II stopień kształcenia

Kurs florystyki zaawansowany kierowany jest do osób, które przeszły szkolenie florystyczne na poziomie podstawowym lub posiadają roczne doświadczenie w pracy w pracowniach florystycznych lub kwiaciarniach. Na kursie uczestnicy zdobywają umiejętności tworzenia bardziej skomplikowanych i oryginalnych kompozycji np. komunijnych czy ślubnych.
Cena szkolenia obejmuje 60 godz. dydaktycznych w tym 50 godz. praktyki oraz wszelkie niezbędne materiały do części praktycznej zajęć.

Zajęcia odbywają się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym (sobota i niedziela). Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem żywych kwiatów.

 

Cena : 890 zł (brutto) – tylko do końca 2019 roku

 

O Akademii Florystyki

Akademia Florystyki - to placówka oświatowa specjalizująca się w kształceniu florystów i organizująca kursy przygotowujące do zawodu florysty m.in. w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie i Białymstoku. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, Akredytacja Kuratorium Oświaty oraz doświadczona kadra. Nasze zajęcia prowadzą floryści, którzy na co dzień prowadzą własne kwiaciarnie i na bieżąco śledzą trendy we florystyce.

Więcej o naszych kursach możesz poczytać na stronie www.akademiaflorystyki.pl

 

Aktualne terminy kursów florystyki w Białymstoku, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/bialystok/

 

Akademia Dietetyki w Białymstoku
ul. Kraszewskiego 33, 15-024 Białystok
Tel.: 784-950-203
mail: biuro@akademiadietetyki.pl

Znajdź nas na Facebook - https://www.facebook.com/AkademiaFlorystyki/

Florystyka Białystok

CZYTAJ TAKŻE

 • Sprzedam
  Nawiąże współpracę z kwiaciarnią
  2020-01-28

  Nawiąże współpracę z kwiaciarnią

  Nasza firma produkuje świece rzeźbione ręcznie. Świece cudownie pasują jako prezent na różne okazję w dodatku z bukietem kwiatów. Dużo kolorów i wzorów robimy też świece z figurką. Serdecznie...
  Więcej
 • Poszukuję pracy
  Szukam darmowej praktyki, Myslowice i okolice
  2020-01-20

  Szukam darmowej praktyki, Myslowice i okolice

  Witam, kilkanascie lat temu ukonczylam kurs Florystyka i bukieciarstwo. Od tego czasu nie pracowalam w zawodzie, nie mam wogole doswiadczenia! W tym roku postanowilam jednak to zmienic ;) Poszukuję...
  Więcej