facebook

SprzedamPowrót do listy

Sprzedam

Eko Osłonki 3D

2018.06.15

Dzień Dobry,

Chciałbym zaprezentować dzis Państwu Eko Osłonki, wyprodukowane za pomoca druku 3D.

Osłonki są produkowane z tworzywa PLA INGEO w postaci granulatu, który pochodzi z naturalnych produktów rolnych co zapewnia to jego powrót do gleby w procesie biodegradacji i kompostowania bez uwalniania przy tym substancji zanieczyszczających. 

Nasz produkt spełnia Unijne normy EN 13432, które wprowadzają kryteria ocen opakowań przydatnych do odzysku organicznego. Osłonki są w 100% bezpieczne dla osób alergicznych.

Posiadamy ponad 20 wzorów i bogata gamę kolorystyczna.

Druk 3D polega na stopniowym nakładaniu kolejnych warstw materiału, tworząc trójwymiarowy obbiekt. Modele są wykonywane na podstawie cyfrowego pliku i zmieniany za pomocą specjalnego oprogramowania, które pozwala drukarce 3D stworzyć pożądany wzór przestrzenny. Jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy wzór oraz paletę barw - wystarczy przysłać nam swój oryginalny projekt a my go powołamy do życia.

Jeżeli potrtzebują Państwo dodatkowych informacji - zapraszam do kontaktu eko3design@gmail.com oraz naszego Fanpag https://www.facebook.com/Eko3Design/notifications/

CZYTAJ TAKŻE

 • Dam pracę
  Praca w Kwiaciarni Badylarnia- Józefów
  2018-06-09

  Praca w Kwiaciarni Badylarnia- Józefów

  Kwiaciarnia Badylarnia w Józefowie zatrudni do pracy florystę. Praca na pełen lub część etatu- do uzgodnienia. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w kwiaciarni.
  Więcej
 • Dam pracę
  Kwiaciarnia wWołomin zatrudni florystkę
  2018-06-03

  Kwiaciarnia wWołomin zatrudni florystkę

  Zatrudnię do pracy w kwiaciarni w Wołominie osobę z doświadczeniem w branży lub po szkole fleorystycznej. Praca na pełen etat. Zmianowa w zespole. Oferujemy wysokie wynagrodzenie...
  Więcej