facebook

NowościPowrót do listy

Nowości

Akcja Calendar Flowers marki Agrecol

Inicjatywa Calendar Flowers 2016 nabiera rozpędu. Egzemplarze z limitowanej edycji wydawnictwa zostały wylicytowane na aukcjach dobroczynnych na rzecz Fundacji Mam Marzenie oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kilku dni ten wyjątkowy kalendarz można ponownie wylicytować na portalu Charytatywni Allegro. Tym razem całkowity dochód z aukcji wesprze dzieło Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Akcja Calendar Flowers marki Agrecol
Idea akcji Calendar Flowers 2016 wpisuje się w kontekst społecznej odpowiedzialności biznesu, ponieważ odnosi się do praktyk biznesowych obejmujących udział marki Agrecol w inicjatywach przynoszących korzyści społeczeństwu. Akcja kreuje wizerunek odpowiedzialnej, godnej zaufania firmy, która wykorzystując swój potencjał i wychodząc poza standardowe funkcjonowanie, osiągnęła poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Agrecol tworzą doświadczeni, kreatywni i zaangażowani ludzie, którzy wyszli z inicjatywą szerzenia wartości jakimi są: dobro, empatia i piękno natury.
 
Akcja Calendar Flowers zyskała rozgłos dzięki imponującemu wydawnictwu, które w niecodzienny sposób skłania do refleksji, a co najważniejsze – do wsparcia szczytnego celu. Dziesiątki osób zaangażowanych w licytacje kalendarza potwierdzają, że pomysł pracowników firmy Agrecol ujął społeczeństwo swoją sentymentalną ideą: Piękny ogród to nie wszystko. Ważne, aby przebywali w nim dobrzy ludzie. Efekty akcji są mierzalne i inspirują do kolejnych działań w zakresie CSR.
 
Należy podkreślić, że akcja jest wspierana przez blogerów oraz polskie, europejskie i amerykańskie media. Wyjątkowe egzemplarze Calendar Flowers 2016 otrzymały znamienite osobistości, m.in. Prezydent Andrzej Duda, Premier Beta Szydło, przedstawiciele świata sportu: Ewa Chodakowska, Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Hołowczyc oraz artyści: Bożena Dykiel, Małgorzata Socha. Zachęcamy do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy: http://bit.ly/1PwCy88.
17-02-2016

CZYTAJ TAKŻEZobacz więcej artykułów z tej kategorii

 • Nowości
  Święto gwiazdy betlejemskiej – Dzień Poinsecji 12 grudnia
  2014-12-12

  Święto gwiazdy betlejemskiej – Dzień Poinsecji 12 grudnia

  Każdego roku, 12 grudnia obchodzony jest Dzień Poinsecji, święto niezwykłej, zimowej rośliny powszechnie nazywanej gwiazdą betlejemską.
  Więcej
 • Nowości
  Życzenia wielkanocne
  2016-03-25

  Życzenia wielkanocne

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych portal E-FLORYSTYKA.PL
  Więcej